What is OutoCad?

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

AutoCAD یک ابزار نرم افزاری تجاری به کمک رایانه (CAD) و طراحی است. به طور گسترده ای در صنایع مختلف توسط معماران ، مهندسان ، مدیران پروژه و چندین متخصص دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.در این آموزش اتوکدLinks to an external site. به معرفی این نرم افزار و کاربر های اتوکد می پردازیم.

اتوکد در مورد طراحی سه بعدی و 2D CAD اصطلاحی شناخته شده است. طبق آموزش اتوکد حرفه ای نرم افزار اتوکد و ابزاری است که روند طراحی و برقراری ارتباط با نتایج نهایی را با دیگران تسهیل می کند. در این دوره ، بیشتر سازه های ساخته شده براساس نقشه های CAD ساخته شده اند. بیشتر آنها از اتوکد استفاده می کنند.

بیشتر افراد اتوکد را با طراحی خانه معماری مرتبط می دانند. با این حال ، آموزش تخصصی اتوکد مختلف بسیاری وجود دارد که از اتوکد استفاده می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از: استفاده از شرکت های جغرافیایی ، مکانیکی ، الکترونیکی ، AEC ، چندرسانه ای ، برق ، اندازه گیری ، مهندسی ، برنامه ریزی شهری و حتی لباس.

ویژگی های مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) اخیراً به لیست کارهایی که اتوکد می تواند انجام دهد اضافه شد.

اتوکد چگونه بوجود آمد؟

اتوکد بیش از سی سال پیش توسط AutoDesk Ltd. ایجاد شده است. اتوکد می تواند در ویندوز یا مکینتاش مورد استفاده قرار گیرد. آنها حتی در تمام رقابت هایی که از سال 1982 آغاز شده است ، پیشرو هستند.

همه ما می دانیم که طبق آموزش اتوکد حرفه ای از دهه 1980 صحنه رایانه به شدت و با سرعت بیشتری تغییر می کند. اتوکد با تغییرات همراه بود و بسیار پیچیده تر و کارآمدتر از نرم افزار اصلی بود. با این حال ، مدیران هنوز بسیار ساده هستند و منطقی کار می کنند.

در سال 1993 ، آموزش تخصصی اتوکد به عنوان ارزان ترین ، ساده ترین و بهترین گزینه جایگزین شد. این شامل ویژگی های پیشرفته مختلف مانند 3D نیست. با این حال ، این هنوز یک برنامه کاملاً کامل است.

در سال 2010 اتوکد برای Mac منتشر شد و اساساً مانند ویندوز کار می کند. برخی شکایت دارند که طرح رابط کاربری از دوره 2009 در نسخه Mac تغییر نکرده است.

ویژگی های اتوکد:

آموزش تخصصی اتوکد 2D دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیاری است. واضح است که او می تواند با دقت رنگ آمیزی و تغییر ساختار دهد. متن و ابعاد دقیق را می توان به راحتی اضافه کرد. هندسه در مقیاس دیگری دیده می شود و می توان پروژه را توسط لایه ها ، رنگها و سبک ها سازماندهی کرد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که می توان انواع طرح ها را برای اهداف چاپی تنظیم کرد.

یکی دیگر از مزایای آموزش تخصصی اتوکد آسان بودن همکاری با سایر کاربران اتوکد از طریق اینترنت است. انواع مختلفی از نسخه های اتوکد به صورت آنلاین موجود است که می توانید از طریق آنها استفاده کنید ، اما همیشه بیشترین توصیه شده آخرین نسخه است.

شروع کار با اتوکد نسبتاً ساده است. شما باید سه مرحله اساسی را انجام دهید:

نقاشی

افزودن متن و ابعاد

چاپ یا "طرح"

اتوکد به سادگی با یک برنامه رویه ای انجام می شود ، به این معنی که پنجره دستور از شما می خواهد دستورات را به صورت منطقی گام به گام وارد کنید.

طبق آموزش تخصصی اتوکد اکثر نرم افزارهای معماری توانایی مناسبی برای تجسم با کیفیت دارند و حتی می توان با این نرم افزار فیلم ساخت اما اغلب این کار در خارج از کشور انجام می شود و با کمترین تلاش می توان این کار را در خانه انجام داد که موجب صرفه جویی در سود تجاری می شود و به شما فرصت می دهد. تا کیفیت خود را افزایش دهید.

طراحی با کمک رایانه (CAD) دستگاهی است که بسیاری از مهندسان از نزدیک به آن اعتماد می کنند. این دوران برای دهه ها وجود داشته است و ما شاهد پیشرفت های زیادی در این دوره بوده ایم. اخیراً ، اگرچه ما شاهد تغییر CAD به روشهای "آینده نگرانه" استفاده از دوران هستیم و می خواهیم سوالی را برای جامعه ما ایجاد کنیم ، فکر می کنید سرنوشت CAD چگونه است؟

برای دو ماه متوالی ، A Fast Ready Era مقالاتی جذاب درباره آموزش تخصصی اتوکد منتشر کرده است که ممکن است در تلاشند بسته های نرم افزاری و نرم افزارها را با رویکردهای بسیار شدید افزایش دهند.

Leonar3do واقعیت مجازی را به طراحی سه بعدی می رساند:

یک شرکت تازه تأسیس مجارستانی با اجازه دادن به افراد بدون تردید در سه بعد طراحی آماده است تا یک روش منحصر به فرد برای طرح سه بعدی ارائه دهد. عصر انحصاری این شرکت از عینک تصویربرداری و قلم موسوم به "مرغ" به عنوان بخشی از فضای طرح حقیقت دیجیتال (VR) استفاده می کند که اشیا 3D سه بعدی را ایجاد می کند.این گجت از تشخیص مکان مادون قرمز در قالب 3 سنسور نصب شده در سراسر منطقه کار استفاده می کند. این عینک ها دارای مادون قرمز داخلی هستند که امکان ردیابی سر را فراهم می کند و مرغ یک ابزار ورودی فضایی است که به مشتریان امکان می دهد تصاویر VR سه بعدی ایجاد و درگیر شوند.

What if someone can build a designer device that allows consumers to do anything they can imagine with the help of my own concept? The thinking aspect is that a company undertook this bold project, and the initial investment came from the Chilean authorities. Instead of using a mouse or touch screen to control the evolution of the design, this trading company developed a method to use an epic emotional EEG reader to build 3D elements. In this factor, users are not using their ideas to guide the complete design, as if your brain is controlling the mouse. Or, epoch measures the response to various design elements and chooses the details that are consistent with your EEG and are most attractive to people. As age continues to filter consumer thoughts, each piece of the larger design slowly evolves until the entire piece is completed later.

https://tinyurl.com/pduc4rj2

https://bit.ly/3y1yh6Q

https://clck.ru/WNBsP

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments