Use Instagram Hashtags

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

طبق آموزش تولید محتوا در اینستاگرامLinks to an external site. بعد از تولید محتوا نوبت به هشتگ گذاری است. در این مقاله  دوره تولید محتوا اینستاگرام به شیوه هشتگ گذاری محتوا در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

شما می توانید بسیاری از مطالعات را در مورد بهترین زمان ارسال در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام پیدا کنید. اما حقیقت این است که زمان بهینه برای تبلیغات شما به مخاطبان شما بستگی دارد. بهترین راه برای اینکه بفهمید چه زمان هایی در اینستاگرام بهترین نتیجه را دارند ، شروع به ارسال پیام و دقت در نتایج خود هستید. به دنبال روزها و ساعاتی باشید که بهترین نتیجه را می گیرید.

 

خوشبختانه ، روش تولید محتوا در اینستاگرام اکنون به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا محتوا - عکس ، فیلم و GIF را برنامه ریزی کنند. اگر از چندین شبکه اجتماعی مهم استفاده می کنید ، من ابزاری مانند SocialPilot را توصیه می کنم (برنامه ها با 30 دلار در ماه و با دوره آزمایشی رایگان 14 روز شروع می شوند) ، که به شما امکان می دهد تمام حساب های خود را از یک مکان مدیریت کنید. این امر برای مشاغل کوچک مفید و سودآور است زیرا شما مجبور به پرداخت هزینه چندین ابزار نخواهید بود (و زمان خود را از یک ابزار به ابزار دیگر باز می کنید).

 

SocialPilot به شما امکان می دهد پست ها را در شبکه های اجتماعی خود برنامه ریزی کنید و برخی از ویژگی های اضافی را که می تواند برای Instagrammers مفید باشد ارائه می دهد:

 

عکسهای رایگان را از کتابخانه داخلی آنها برای به اشتراک گذاشتن در حساب اینستاگرام خود پیدا کنید.

پست های اینستاگرام خود را با فیلترها ، جلوه ها ، متن و سایر گزینه های ویرایش سفارشی کنید.

عکس های خود را علامت گذاری کنید.

برای نحوه تولید محتوا در اینستاگرام و اجرای استراتژی محتوای خود با اعضای تیم همکاری کنید.

چگونه محتوای بازاریابی خود را در اینستاگرام بهینه کنیم

هنگامی که شما یک برنامه خوب و محتوای شگفت انگیز برای ارسال دارید ، چگونه دیگر می توانید نتایج اینستاگرام خود را بهبود ببخشید؟ در اینجا چند روش برای افزایش دسترسی ، بهبود تعامل و افزایش پیروی وجود دارد.

 

هشتگ های مربوطه را اضافه کنید

هشتگ ها قسمت بسیار مهمی از آموزش تولید محتوا در اینستاگرام هستند. هشتگ های مناسب (و تعداد هشتگ مناسب) می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری داشته باشید و دنبال کنندگان بیشتری جذب کنید.

 

اگر یک مارک تجاری عظیم و با آگاهی زیاد هستید ، مجبور نیستید همیشه از هشتگ استفاده کنید. اما اگر مشاغل کوچک یا متوسطی هستید ، حتماً توجه زیادی به هشتگ ها داشته و حداقل از یکی از پست های خود استفاده کنید. در غیر این صورت ، فرصت دسترسی به افراد بیشتری را از دست خواهید داد.

 

قبل از اینکه چند روش در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام توصیه شده برای استفاده از هشتگ در اینستاگرام را به اشتراک بگذارم ، بیایید نگاهی به انواع مختلف هشتگ در اینستاگرام بیندازیم.

 

هشتگ های مارک دار: این هشتگ هایی است که شما ایجاد می کنید و منحصر به برند شماست. می توانید طبق آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از آنها برای ایجاد نام تجاری خود و تشویق محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده کنید. اگر هشتگی با مارک تجاری ایجاد می کنید ، اطمینان حاصل کنید که مختصر ، تایپ آسان و به خاطر سپاری باشد. اینگونه Adobe از هشتگ های مارک دار در پروفایل خود استفاده می کند:

هشتگ های صنعتی: این هشتگ هایی هستند که مربوط به صنعت خاصی مانند # عکاس # هستند. این نوع هشتگ معمولاً بسیار محبوب است و ده ها میلیون پست دارد.

 

Niche Hashtags: اگر # عکاس هشتگی در صنعت باشد ، هشتگی مانند #foodphotographer یک هشتگ طاقچه خواهد بود.

هشتگ های موقعیت مکانی: این هشتگ ها طبق آموزش تولید محتوا در اینستاگرام  می توانند برای مشاغل فعال در مکان های خاص بسیار مفید باشند. می توانید با استفاده از هشتگ ها به مکانی مانند # لندن یا # شهر جدید ، یا انتقال به مکان های بیشتری با هشتگ برای محله ها و جوامع خاص ، می توانید مخاطبان گسترده تری پیدا کنید. حتی می توانید ترکیبی از مکان ها و طاقچه ها ، مانند #northlondonfoodie را امتحان کنید.

هشتگ های مربوط به رویدادها: هر زمان که یک رویداد به اندازه کافی بزرگ اتفاق می افتد ، معمولاً هشتگی در پشت آن وجود دارد ، مانند #fifawwc برای جام جهانی زنان.

اشتگهای مخصوص تعطیلات: بیشتر تعطیلات هشتگ های خاص خود را دارند - از تعطیلات ملی مانند کریسمس ، تا تعطیلات تجدید شده مانند #naccupcakenay.

در حالت ایده آل ، شما باید از انواع مختلف هشتگ استفاده کنید. همچنین ، هشتگ های مختلف را به طور مداوم امتحان کنید تا ببینید تأثیر آنها بر نتایج شما چیست.

 

اکنون که دانستید از انواع هشتگ می توانید استفاده کنید ، در اینجا بهترین روش های استفاده از هشتگ های اینستاگرام وجود دارد:

 

طبق نحوه تولید محتوا در اینستاگرام همیشه از هشتگ استفاده کنید. در حالی که می توانید حداکثر 30 هشتگ استفاده کنید ، به این معنی نیست که خوب کار می کند (حتی اگر به این معنی باشد که ممکن است به افراد بیشتری برسید). مطالعات داده های متناقضی راجع به استفاده از هشتگ و درگیری نشان می دهد ، بنابراین با هشتگ های مختلف آزمایش کنید و ببینید که چگونه بر نتایج شما تأثیر می گذارد.

قبل از استفاده از هشتگ ها ، تحقیق کنید. به دنبال جستجوی سریع باشید تا ببینید چه تعداد و کدام پست ها وجود دارد. تعداد زیادی پست می تواند باعث شود محتوای شما در دریای خبرها گم شود.

برای دسترسی آسان هشتگ های مربوطه را در سند نگه دارید. سپس هنگام ایجاد پست ، بهترین هشتگ ها را در آن محتوا کپی کنید.

از هشتگ های محبوب پیشی می گیرد. استفاده از هشتگ های کاملاً معروف شاید وسوسه انگیز باشد ، اما حقیقت این است که محتوای شما خیلی ساده است که ممکن است گم شود. از ترکیبی از انواع مختلف هشتگ استفاده کنید: هشتگ های محبوب ، هشتگ های طاقچه ، هشتگ های موقعیت مکانی و غیره.

A tool to help find and use Instagram hashtags All Hashtag is a tool for identifying, creating and analyzing hashtags. To start using it for free, enter a hashtag/keyword and indicate whether you want to search for popular hashtags (only the most popular related hashtags), random or real-time. The ALT search results will include dozens (or even hundreds in some cases). ) Hashtags, including similar hashtags that need attention. You can copy these hashtag groups with one click to save them for later use (or add them directly to one of your updates). ALTKeyhole (starting at $29 per month, with a 7-day free trial) is a hashtag, online monitoring, and analysis tool for multiple social platforms, including Instagram. A feature allows you to track hashtags in real time. In addition to using these hashtags to display popular posts, you will also analyze the usage of the hashtag over time, display the sentiment behind the update, and reveal the top influencers and others who use the hashtag. You can also use Keyhole to track your performance on your Instagram account and hashtags. ALTA is an advantage, you can monitor your competitors to understand how their labeling strategy has evolved and what you can learn from them.

https://bit.ly/3i0KcMJLinks to an external site.

http://bit.do/fRq5wLinks to an external site.

https://clck.ru/WMosrLinks to an external site.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments