Extruding Guide in Cinema 4D

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

به سینما فوردی علاقه مندید و قصد یادگیری سینما فوردی را دارید؟ برای آموزش سینما فوردیLinks to an external site. در این قسمت راهنمایی برای اکسترودر در سینما فوردی برایتان فراهم کرده ایم. ادامه مطلب را مطالعه کنید.
برای یادگیری سینما فوردی اکسترودر یکی از سریع ترین روش ها برای تبدیل گرافیک برداری دو بعدی به هندسه سه بعدی است. همچنین این یک جنبه اساسی از مدل سازی چند ضلعی است. این مقاله برخی از روشهای اساسی تولید زاویه و چند ضلعی در Cinema4D را پوشش می دهد.

استخراج دقیقاً در سینمای 4 بعدی چه کاری انجام می دهد؟
در یادگیری سینما فوردی اکسترودر در سینمای 4 بعدی می تواند کاملاً متنی باشد ، به این معنی که نحوه کار و کاری که انجام می دهد بسته به شرایطی که استفاده می کنید بسیار متفاوت است. با این حال ، یک چیز ثابت می ماند ، اکسترودر همیشه هندسه جدیدی از زاویه ها یا چند ضلعی های موجود ایجاد می کند.

برای دوره جامع سینمافوردی فرض کنید مشتری آرم فانتزی خود را به عنوان پرونده Illustrator برای شما ارسال می کند. این در سینمای 4 بعدی مشکلی ندارد ، زیرا شما می توانید فایلهای برداری را به عنوان کاتالیزور با سرعت بیشتری تولید کنید تا بگویید: "هیچ تصویر صفحه ای همان .ai نیست ، آیا می توانید بجای آن بفرستید؟"
اگر بخواهیم صحبت کنیم ، چندین گزینه برای قرار دادن فایل های Illustrator در Cinema4D وجود دارد. همانطور که در این فیلم نشان داده شده است می توانید یک فایل Illustrator 8 را ذخیره کنید. افزونه CV-ArtSmart بسیار عالی Cineversity (که با MSA دارای تعداد زیادی ابزار عالی دیگر است) نیز یک گزینه بسیار قدرتمند است ، به راحتی رنگ ها را وارد می کنید.
هدف اضافی
در یادگیری سینما فوردی شیr Extrude ژنراتوری است که با هر نوع خطی در Cinema 4D کار می کند. مانند سایر اشیا genera ژنراتور ، اثر Extrude فقط زمانی قابل مشاهده است که به آن یک شی child کودک برای تجزیه و تحلیل بدهید ، در این مورد Spine.

حرکت جهت و طول اکستروژن را نسبت به جهت خود جسم اکستروژن نشان می دهد. به همین دلیل ایده خوبی است که مطمئن شوید هر سیم که می خواهید استخراج کنید به یکی از سه صفحه اصلی (XY ، XZ یا ZY) تنظیم شده است. هنگامی که آن را به دلخواه اکسترود کردید ، می توانید چرخش شی object تازه ایجاد شده را از تب Extrude Object Coordinates کنترل کنید.سه جعبه حرکت بدون توجه به نحوه جهت گیری خط ، با جهت های XYZ نسبت به شی Extrude مطابقت دارند


زير مجموعه
برای یادگیری سینما فوردی یک زیربخش تعداد حلقه های تشکیل شده در امتداد لبه شن را کنترل می کند. اگر قصد انجام هر نوع اعوجاج هندسه را دارید ، این مفید است.


بر اساس سلسله مراتب
در یادگیری سینما فوردی سلسله مراتبی شی خارجی را مجبور می کند تا همه عرصه های کودک را بررسی کند. این کار هنگامی مفید است که خطوط جدا شده زیادی دارید که می خواهید وارد کنید. به یاد داشته باشید ، این تنظیمات اکستروژن یکسان را در تمام طلوع های خورشید اعمال می کند.

در دوره سینما فوردی به طور پیش فرض ، وقتی درب ها فعال می شوند خطوط بسته از دست می روند. اینها ظاهر تورهای بسته را دارند. کنترل های دایره به فیله ها یا شاخه هایی گفته می شود که بین درب و دو طرف تقسیم شده تشکیل می شوند.

در دوره سینما فوردی به طور پیش فرض ، فیله ها شعاع خط شما را گسترش می دهند. این می تواند مشکلاتی را در موقعیت هایی ایجاد کند که زاویه های حاد پشت سر هم پس از گسترش ممکن است با هم تلاقی کنند. محدودیت با جبران درپوش به سمت داخل ، همه فیله ها را مجبور می کند تا در مرزها رخ دهند.
به خاطر داشته باشید که مستندات Cinema4D را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از پارامترهای موجود در شی Extrude یا هر مولد دیگر بررسی کنید.

Extrude Polygons When designing clothing, extrusions are made hundreds or thousands of times to create a new geometry that can be shaped and shaped. This is not a configuration process, so save each extrusion as a step, Ctrl + Z to fix and try again. geometry. Symbolic applications do not work with other objects. You must select the polygons or parts you plan to remove. Must perform the function of the appliance. and C key). Now you are free to choose any type of option you want. By default, the extrusion tool will connect the polygons to its side when they are out if the option is checked Set different groups in plugin settings. Can disable this option if this is not the desired action.

https://clck.ru/WC2ur

https://bit.ly/36CpOLs

https://tinyurl.com/4cc4cwb8

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments