The Conclusive Manual for Planning a Logo

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

در این مقاله  آموزش کورل به  راهنمای آموزش طراحی لوگو خواهیم پرداخت . همانطور که میدانید طراحی لوگو می تواند از پر درآمد ترین و محبوبترین شغل های جهان باشد. شما میتوانید با خواندن این مقاله به به مهارت لازم برای تبدیل شدن به طراح لوگو دست یابید.

چگونه یک تصویر می تواند هر آنچه را که می خواهید در یک طراحی 3 اینچی منتقل کند؟

 

دقیقاً چه عاملی باعث برجسته شدن برخی از آرم ها از بقیه می شود؟

 

بهترین راه برای مدیریت آرم خود طبق corel draw آموزش  ، تجزیه آن به مراحل قابل کنترل است.

  1. داستان خود را به یاد داشته باشید

می خواهید همه از کسب و کار شما بیشتر بدانند؟ که شما قابل اعتماد هستید؟ اینکه شما حرفه ای هستید؟ شاید کار با او بسیار سرگرم کننده باشید! مهم است که به بیان مهمترین چیز فکر کنید زیرا باور کنید یا نکنید ، مردم بر اساس لوگوی شما در مورد تجارت شما پیش داوری می کنند. به عنوان اولین برداشت از آن فکر کنید.

 

در corel draw آموزش یک آرم خوب برای آزمایش وجود دارد:

 

 

یک ثانیه وقت بگذارید و فکر کنید - با دیدن این آرم چه فکری کردید؟

 

corel draw آموزش این حرفه ای و نوآوری را منتقل می کند. موثر و بی انتها است. سادگی آن به شما امکان می دهد بدون دردسر در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. اینها همه مزایای این لوگو است - بیایید این نکته را بخاطر بسپاریم که عناصر یک لوگوی به یادماندنی را بررسی می کنیم.

  1. مخاطب

به یاد داشته باشید که نه تنها آنچه که تجارت شما فراهم می کند بلکه مخاطبان خود را نیز در نظر داشته باشید. شما می توانید انجمنی باشید که به کودکان کمک می کند اما مخاطبان شما کودکان نخواهند بود. مخاطبان شما بزرگسالانی خواهند بود که به بهزیستی کودکان علاقه مند هستند. بنابراین حتما آن را برای بزرگسالان جذاب کنید ، اما همچنین به وضوح بگویید: "ما به کودکان کمک می کنیم."

 

 

رنگ های این الگو بازیگوشی و یادآور کودکان است. بازوی پوشش به وضوح کسی را نشان می دهد که از ثبات بیشتری برخوردار است و از پشتیبانی و تعادل برخوردار است. سرانجام ، قلم واضح بیانگر حرفه ای بودن و قابلیت اطمینان است. این یک آرم عالی برای موسسات خیریه است که هدف آنها کمک به کودکان است اما مخاطبان آنها بزرگسالانی هستند که به کودکان علاقه مند هستند.

 

در corel draw آموزش ابتدا باید بدانید مخاطب شما کیست؟ حتماً این جدایی را از کسانی که به آنها خدمت می کنید یا مشتری هایتان هستند حفظ کنید - ممکن است یکسان باشند یا دو گروه کاملاً متفاوت از مردم باشند.

 

  1. شکل

آیا می فهمید که در واقع اثرات روانشناختی پشت اشکال مختلف  طبق طراحی با کورل دراو وجود دارد و آنچه که آنها به آگاهی مربوط می شوند؟ این می تواند ابزاری قدرتمند در انتخاب شکل آرم شما باشد.

 

در اینجا راهنمای سریع اشکال و آنچه که آنها ناخودآگاه با آنها ارتباط برقرار می کنند:

 

محافل و بیضی: امنیت و تعادل

بیضی شکل: نوسازی و نوآوری

حلقه های انتگرال: جامعه و همکاری

مثلث: مقاومت و پایداری

مربع و مستطیل: حرفه ای بودن و توانایی

خطوط افقی: هماهنگی و برابری

خطوط عمودی: فناوری و ظرافت

خطوط مورب یا زاویه ای: انرژی و پیشرفت

اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، در اینجا یک مقاله عالی در مورد معنی اشکال در طراحی آورده شده است.

 

حلقه های المپیک یک آرم مشهور در جهان است که در طراحی با کورل دراو محافل متصل به یکدیگر به جامعه و همکاری اشاره می کنند - ایده آل برای بزرگترین رویداد ورزشی جهانی. (البته آرم المپیک همیشه به زیبایی الان نبود)

 

 

  1. رنگ ها

مانند اشکال ، رنگها نیز ناخودآگاه ارتباط برقرار می کنند و پیامی برای مخاطبان شما بیان نمی شود. لیست رنگ زیر را بررسی کنید و انتخاب کنید که چه تعداد از آنها با پیامی که می خواهید آرم شما داشته باشد مطابقت دارند.

 

قرمز: شور ، عشق ، هیجان ، گرما ، عصبانیت

نارنجی: انرژی ، تغییر ، موفقیت ، تحول

زرد: خوشبختی ، خوش بینی ، گرسنگی ، تشویق

سبز: پول ، طبیعت ، رشد ، حسادت

آبی: هماهنگی ، تمرکز ، وفاداری ، صداقت

بنفش: سلطنت ، ثروت ، خرد ، معنویت

خاکستری: کمبود وقت ، عملی بودن ، بی طرفی

سیاه: عقل ، قدرت ، اقتدار ، گناه

سفید: پاکیزگی ، پاکی ، بی طرفی ، بی گناهی

گرما: طبیعی ، آلی ، پایداری ، راحتی

فلزات: تجمل ، ثروت ، کیفیت ، تجمل

فلزاتی مانند طلا اگر درست انجام شود قوی هستند ، اما اگر خوب  رد طراحی با کورل دراو انجام نشوند ارزان و افتضاح به نظر می رسند. اگر مانند آرم زیر از فلز استفاده می کنید ، مراقب باشید طلایی به نظر می رسد اما در سیاه و سفید همچنان جالب توجه است.

 

 

مانند اکثر مواردی که تاکنون در مورد آنها در طراحی با کورل دراو  بحث کردیم ، اطلاعات بیشتری وجود دارد که می توانید در آنها غواصی کنید. در اینجا عمیق تر به تئوری رنگ برای طراحی می پردازیم.

http://bit.do/fRjm9

https://clck.ru/W43Ks

https://bit.ly/3hNBsYQ

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments