بک لینک یعنی چه - بهترین بک لینک ها

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

بک لینک چیه ؟ ساختمان لینک ممکن است موضوع بیشتر اظهار نظر در جستجوگرها ، آن نظرات زیادی در مورد تاثیر لینک دهنده در استراتژی جستجوگرها و پیاده سازی آن وجود دارد. در این مقاله ابتدا سعی خواهیم کرد که پیوند را پیدا کنیم و سپس کشف کنیم که چه تاثیری بر جستجوگرها سایت ما خواهد داشت.

لینک کردن و یا گرفتن لینک دهنده روند گرفتن لینک از سایت های اینترنتی دیگر برای سایت خود ما است. با کلیک بر روی آنها, منظور ما متن و یا تصاویری که به یک صفحه دیگر در اینترنت منتقل. روبات های گوگل نیز زمان صفحه لینک و لینک به این صفحات مرتبط را بررسی کنید. به همین ترتیب ، ربات گوگل به اینترنت هدایت می کند.

معرفی لینک دهنده و تاثیر آنها در جستجوگرها

لینک های برگشت متفاوت هستند و به fallo و nefalo تقسیم, و همچنین لینک های داخلی و خارجی. در این بخش, ما برای اولین بار یاد بگیرند که چه لینک دهنده هستند, و پس از آن تاثیر خود را در جستجوگرها یاد بگیرند.
چک کردن لینک ها در یک صفحه یکی از راه های اصلی گوگل برای جستجو و فهرست صفحات جدید در وب است. علاوه بر این ، تعداد و کیفیت لینک دهنده به طور مستقیم بر رتبه بندی نتایج گوگل تاثیر می گذارد. به عبارت دیگر ، Google Bot صفحه را چک می کند و ارزش و اعتبار صفحات مرتبط را بر اساس لینک های موجود در آن به رسمیت می شناسد.

سایت های معتبر تر شما را به صفحات خود را لینک کنید ، بیشتر احتمال دارد شما را به یک مکان در نتایج گوگل.

اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است با مفهوم SEO ما نشان می دهد که شما به دنبال یک سری از آموزش برای مبتدیان سئو از ابتدا و یا با مراجعه به این مقاله چیست SEO.

بک لینک چیه ؟ روش ارتباطی دو سایت برای دسترسی آسان کاربر
تفاوت های داخلی و خارجی در اتصال
موضوع اتصال به دو بخش اصلی اتصال داخلی و خارجی تقسیم می شود که تفاوت های مهمی دارند. لینک داخلی به معنای ایجاد ارتباط بین صفحات سایت است. یعنی اگر یک صفحه در سایت خود را به یک صفحه دیگر از سایت شما لینک به لینک های داخلی است اما اگر یک لینک از یک وب سایت دیگر به یکی از صفحات سایت شما ایجاد شده است یک لینک خارجی یا پشتیبان لینک برای شما ایجاد شده است.

در این مقاله ما به بحث در مورد مفاهیم خارجی الزام آور اما پس از مطالعه مقاله داخلی اتصال شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد مفاهیم و روش های مرتبط با آن است.

تفاوت بین falo و لینک دهنده nephalo
لینک همچنین می توانید از دیدگاه های بک لینک چیه ؟ مختلف طبقه بندی می شود. هر لینک در نظر گرفته شده Dofollow به طور پیش فرض اگر کد HTML آن تابع nofollow استفاده نمی کند. هنگامی که ربات Google پیوند neophalo را می بیند ، ارزش و اعتبار به صفحه فرود منتقل نمی شود.

گوگل ۱۹۹۰ مفهوم رتبه بندی صفحه معرفی شده و در آن زمان تعداد بک لینک به یک وب سایت تاثیر بسیار زیادی در رتبه بندی خود را در نتایج جستجوی گوگل. سئو حرفه ای و مدیران سایت در زمان استفاده از این لحظه و تلاش برای بهبود موقعیت خود را در نتایج جستجو از طریق روش های مانند به اشتراک گذاری لینک و یا خرید بک لینک.

با اکثر معاملات ، لینک دهنده ، الگوریتم گوگل ، به روز رسانی شما خواهد بود یک الگوریتم ، یک پنگوئن، برای شناسایی و جریمه کردن سایت که برای ایجاد لینک وارد شد. همچنین رتبه بندی کلی صفحه بک لینک چیه ؟ را حذف کرد و سعی کرد وابستگی نتایج را در رتبه بندی LinkedIn تا حد امکان به حداقل برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع, ما به شما پیشنهاد خواندن مقاله nephalo لینک.

سایت های با لینک دهنده غیر طبیعی توسط الگوریتم پنگوئن جریمه
متن لینک یا متن لنگر
متن لینک بدان معنی است که لینک قرار داده شده است که در آن عبارت. به عنوان مثال ، در گذشته ، معمول بود که بگوییم "برای ورود اینجا کلیک کنید" و یک لینک به کلمه اینجا ارسال کنید. در عمل ، "اصطلاح" در اینجا " متن لینک یا متن لنگر است.

هنگامی که گوگل را می سازد لینک به سایت شما و اسکن آن را به پین متن ، توجه زیادی و عملا ارزش و اعتبار منتقل شده به سایت خود را در آن عبارت خواهد بود. اگر سایت شما یک لینک با عبارت "کتاب" به موقعیت خود را هنگامی که کاربر در گوگل عبارات جستجو از آن بهتر خواهد بود اما اگر این لینک با عبارت "تلفن همراه" ایجاد می شود و موقعیت خود را در عبارت "تلفن همراه" را بهبود بخشد.

نحوه استفاده از متن لنگر در یک پیوند
همان تمرکز گوگل بر روی متن لنگر مدیران سایت مجبور به ایجاد تمام لینک دهنده خود را با عبارات هدف. با به روز رسانی الگوریتم های گوگل ، استفاده غیر طبیعی از عبارت به عنوان متن لنگر نیز راهی برای شناسایی سایت های اسپم و مصادره آنها شده است.

فرض بر این است که متن مرتبط با سایت شما دارای ترکیبی طبیعی از حالت های رایج در اینترنت است. مهمترین ترکیبات رایج عبارتند از:

هدف کلمه یا عبارت برای جستجوگرها ، مانند " طراحی وب سایت”
نام تجاری شما شبیه به ”
ترکیبی از یک نام تجاری بک لینک چیه ؟ و یک کلمه هدف ، مانند " طراحی وب سایت SEOHAT”
عبارات رایج مانند" صفحه " یا " منبع”
عبارات طولانی و راهنمایی کاربر, مانند " برای یادگیری مقاله اینجا را کلیک کنید”
اگر هیچ تعادل بین این نوع از لینک ها برای سایت شما وجود دارد ، گوگل می تواند رفتار غیر طبیعی خود را برای کسب لینک دهنده شناسایی. به همین دلیل است که استراتژی های پیوند تمایل به هدفمند و منظم, زیرا آنها می توانند تاثیر منفی بیشتری بر شما از یک مثبت.

تعیین ارزش یک پیوند گوگل
لینک دهنده ایجاد شده از سایت های مختلف به سایت شما همان مقدار و اعتماد از نقطه نظر گوگل را ندارد. گوگل تلاش می کند عوامل بسیاری را برای تعیین ارزش یک پیوند در نظر بگیرد که مهمترین آنها موارد زیر است:

1-اعتبار دامنه یا دامنه
عوامل زیادی برای تأیید دامنه شما وجود دارد که برخی از آنها شامل طول عمر دامنه ، نوع دامنه ، بک لینک چیه ؟ تعداد لینک های ورودی، تعداد لینک های خروجی، فعالیت رسانه های اجتماعی و word است . بالاتر از اعتبار دامنه که شما را با لینک ارائه, بالاتر از ارزش backlink و تاثیر آن بر موقعیت خود را.

2 - صحت صفحه یا اقتدار صفحه
مدت اعتبار صفحه شبیه به مدت اعتبار دامنه است, اما آن را برای یک صفحه خاص از این دامنه محاسبه. دامنه ممکن است شهرت بسیار بالایی داشته باشد ، اما صفحه ای که از لینک دریافت کرده اید دارای شهرت کم در آن دامنه است. اعتبار یک صفحه است که معمولا توسط لینک داخلی سایت به آن صفحه و لینک دهنده به طور مستقیم برای همان صفحه ایجاد تعیین می شود.

صفحات که لینک های داخلی خوب معمولا نیز شهرت بالا است. به عنوان مثال ، صفحات در منوی اصلی یک سایت معمولا قابل اطمینان ترین صفحات آن دامنه هستند.

به بررسی اقتدار صفحه و اقتدار دامنه بهتر است به استفاده از چندین ابزار است که در حال بررسی توسط سایت mangools.com معرفی شده و سایت باز browser یک ابزار قدرتمند از سایت moz.com وجود دارد. شکل زیر نمونه ای از گزارش سایت Moz در مورد اعتبار دامنه SEOHAT و صفحه اصلی SEOHAT را نشان می دهد.

دریافت اطلاعات در مورد مجوز دامنه و مجوز صفحه
3. تعداد پیوندهای خروجی
هر دامنه که لینک به شما به احتمال زیاد به لینک به سایت های دیگر نیز هست. سایت های بیشتر که به یک صفحه و یا از طریق یک دامنه مرتبط شده اند, بیشتر ارزش و اعتبار است که هر یک از آنها کاهش خواهد یافت.

معمولا سایتهایی که گزارشات تبلیغاتی یا لینک دهنده ها را به فروش می رسانند ، علاوه بر شما ، بسیاری از سایتها دارای لینک هستند و همین مشکل ارزش و اعتبار بک لینک چیه ؟ این نوع ساختمان پیوند را کاهش می دهد.

4. میزان اتصال موضوعی سایت خود را با لینک به سایت
یکی از چیزهایی که گوگل توجه ویژه ای به می پردازد و تلاش می کند تا استفاده از زمانی که رتبه بندی نتایج جستجو ارتباط موضوعی بین صفحات مرتبط است. به عنوان مثال ، اگر شما در زمینه تورهای توریستی فعال هستید ، اما تمام لینک های شما سایت های قابل دانلود هستند ، ارزش و اعتماد زیادی برای شما ایجاد نمی کنند. اما اگر این لینک دهنده از سایت های با موضوع سفر ایجاد, جهانگردی, خرید و فروش بلیط ... برای شما, این ممکن است تاثیر بهتری بر موقعیت خود را.

5. پیوند را قرار دهید
محل پیوند در سایت بسیار مهم است. لینک شما می تواند در محتوای مقاله نوار کناری و یا حتی بالا و پایین صفحه. لینک در محتوای صفحه بیشتر نسبت به لینک در نوار کناری و بالا و پایین صفحه هزینه خواهد شد.

معمولا, لینک های قرار داده شده در بالا و پایین صفحه و یا نوار کناری در تمام صفحات این سایت نمایش داده, این لینک ها به نام سایت. لینک دهنده است که شما را در تمام صفحات یک وب سایت ممکن است یک عامل برای تشخیص این لینک ها توسط روبات های گوگل و شاید با تکرار این اتفاق می افتد, سایت خود را  یگوئن الگوریتم بسیار عالی است. برای درک بهتر این موضوع ، ما نشان می دهد که شما به لینک دهنده خرید مقاله مراجعه کنید.

ارسال یک لینک دهنده در سایت
نتیجه این دو نقطه ساخته شده متخصصان جستجوگرها بک لینک چیه ؟ با ارزش تر از خرید لینک دهنده و یا تبلیغات متنی.

حرف آخر
البته کسب بک لینک و حق استراتژی ساختمان پیوند و شاید موقعیت خود را در نتایج گوگل بهبود خواهد یافت اما قبل از اینکه شما شروع به کار وجود دارد باید از روش های مناسب و استاندارد گوگل است که به خوبی می دانیم به این دلیل که چیزی اشتباه در مورد این است که آیا این نتایج می تواند کاملا مخالف همراه با سایت شما جریمه توسط گوگل است.

در این مقاله مفهوم بک لینک و نحوه آزمون ارزش خود را با گوگل ملاقات در درس بعدی به نگاه صحیح روش گرفتن بک لینک و معرفی کلاه سفید و کلاه سیاه معامله روش. برای کسب اطلاعات بیشتر بک لینک چیه ؟ ، ما پیشنهاد می کنیم که مقالات آموزشی LinkedIn را نیز بخوانید.

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments