خرید نهال گردو اصلاح شده آیا اقتصادی می باشد؟

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

خرید بسیاری از انواع نهال گردو؛ از آن جایی که بسیار پر فروش هستند و در دنیای امروزه نقش مهمی در زندگی روزمره ی ایرانیان دارند، در نتیجه آگاهی پیدا کردن از قیمت ارقام نهال گردو؛ به کشاورزان و باغداران کمک می کند که برای پرورش آن ها بهترین گونه را خریداری کنند.

11.jpg

مغز گردو دارای مواد مغذی بسیار مفیدی می باشد که برای سلامتی تمام گروه های سنی پیشنهاد می شود. یکی از نهال های گردو، به نهال گردو اصلاح پذیر یا پیوندی، معروف می باشد که این گردوهای اصلاح شده در تمام خصوصیاتشان با سایرین متفاوت هستند. پس نیاز است که خریداران به خوبی با این نهال گردو ؛ آشنا شوند. قطعا یکی از ژن های بی نظیر گردو ، نهال گردو؛ این نژاد ایرانی می باشد که زیست بوم آن شهر تویسرکان می باشد.

شما همچنین می توانید جهت خرید نهال گردو به نشانی زیر در سایت گلد نهال مراجعه نمایید:

https://goldnahal.ir/لیست-ارقام-نهال-گردو/

گلد نهال بهترین مرکز تولید و عرضه انواع نهال گردو از سال 1369 تا اکنون می باشد.

نهال گردو پیوندی؛ به یک گونه ی مقاومی تبدیل شده است و دیگر تمام ویژگی های آن اصلاح و تمام معایب آن جبران گردیده است. خرید نهال گردو اصلاح پذیر؛ نسبت به سایر ارقام معمولی نهال گردو، از تقاضای بیشتری برخوردار است و در دنیای نوین کشاورزی هم تاکید می شود که برای اهداف میان مدت از کاشت گردو در گلدان، شروع کنید.

کاشت گردو؛ در ایران جزو مشاغل پر بازده قرار گرفته است؛ به این معنا که 1 باغ گردو تعداد افراد زیادی را به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می کند.

12.jpg

با پیوند نهال گردو چه تغییری در گردوها ایجاد می شود ؟

در نهال گردو ؛ تمامی ویژگی های ظاهری مانند ( روشن شدن مغز گردوها، افزایش باردهی بر روی شاخه ها، مقاومت در برابر سرما و گرما، افزایش درصد چربی، درشت شدن گردوها، سهولت جدا شدن از پوست و ... ) تقویت می شود و تغییر می کند. این افزایش در گردوهای اصلاح شده؛ به قدری مهم و مطلوب است که تمام باغداران سراسر دنیا را به خود جلب می کند.

 باتوجه به دلایل گفته شده تقاضا به همین نسبت در درخت گردو ؛ سالانه افزایش می یابد. به طور مثال در گردوهای معمولی، مغز گردوها می توانند به هر علتی روشن نشوند، یا باردهی بر روی شاخه ها را تنها با اضافه کردن کودهای شیمیایی و حیوانی مقدار کمی می شود افزایش داد. در خصوص مقاومت نهال گردو معمولی هم نمی توانیم انتظار زیادی از آن ها داشته باشیم چرا که با تغییر فصل؛ ممکن است نتوانند از پس باد و طوفان و یخ زدگی ها بر بیایند پس در این میان آسیب پذیر تر می شوند و شاید در تعبیر خواب گردو هم دیگر نتوانید درختان پر باری داشته باشید حتی اگر به تعبیر حضرت یوسف باشد.

نهال گردوی معمولی، را نمی توان تضمین کرد که حتما درشت و گرد خواهند شد؛ حتی در زمان باردهی و برداشت محصولات هم ممکن است با مشکلات دیگری درگیر شوند.

13.jpg

درصد چربی در انواع گردوها همان طور که می دانید، متفاوت است و همین علت می تواند باعث افت سود دهی شما شود.

زمانی که نهال گردو پیوند خورده و به یک گونه ی جدید و اصلاح شده ای رسیده باشد، تمام ویژگی هایی که به آن ها اشاره کردیم به بهترین فرم و شکل خود در می آیند.

نهال گردو اصلاح شده به چه معناست؟

برای نهال گردو اصلاح شده، باتوجه به تغییراتی که بر روی آن ها انجام می شود، درواقع اصلاحاتی بر روی ویژگی های آن انجام شده، حال به یک نهال گردو اصلاح شده ای؛ رسیده ایم که قابلیت این را دارد که میزان باردهی اش متفاوت تر از قبل شود. در واقع نهال گردو اصلاح شده؛ به این معنی است که دوره ی پیوند خوردن را پشت سر گذاشته است و این پیوند خوردن با یک نهال گردو پیوندی در زمان مناسب انجام می شود. انواع نهال های گردو ؛ قابل پیوند زدن هستند و می توانند سایر ویژگی های منفی نهال گردو را اصلاح کنند.

 شما می توانید برای تغییرات مثبت و جدید باغ گردو؛ از خرید نهال گردو شروع کنید. اگر احساس می کنید که نهال های گردو در باغ شما قابل پیوند زدن هستند و همچنان باردهی خوبی دارند، بهتر است که عملیات پیوند زدن نهال گردو را زیر نظر یک فرد متخصص انجام دهید. به دلیل این که پیوند زدن نهال ها یک سری شرایط و اصول خاصی دارند که اگر به درستی انجام نشوند، به یک عامل تقویت کننده تبدیل نخواهند شد.

خصوصیات خرید نهال گردو:

در خرید نهال گردو؛ به کیفیت بهتری در محصولات خواهید رسید. به طور کلی زمانی که خرید نهال گردو اصلاح شده؛ را انجام می دهید به گونه تجاری گردو دست یافته اید و همین موضوع می تواند شما را در راستای سود دهی بیشتر همراهی کند. یکی از بهترین خصوصیات نهال گردو ؛ این است که  در برابر شرایط محیطی پایدار است و همین عامل می تواند به خریدارانی که در شهرهای سردسیری سکونت دارند، کمک کننده باشد که نگران سلامت خرید نهال گردو ، مانند سایر گونه های معمولی نباشند.

خرید نهال چگونه انجام می شود:

شما می توانید خرید نهال؛ خود را با خیالی آسوده از ما انجام دهید. تولید و عرضه ی تمامی ارقام نهال همراه با ضمانت بازگشت کالا بوده و با مجوز سازمان جهاد کشاورزی می باشد، همچنین ارسال نهال به تمامی نقاط کشور ظرف 48 ساعت صورت می پذیرد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره ی رایگان جهت راه اندازی باغ، استعلام قیمت نهال و یا روند ثبت و ارسال سفارش، با کارشناسان ما ارتباط بر قرار نمایید.

منبع: goldnahal.ir

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments