emojo-site

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

ایموجو، مرکز نقد و بررسی بازی های روز دنیا در موبایل

صنعت گیم در دنیای امروز به عنوان یکی از اصلی ترین کانون های توجه سرمایه داران جهان شناخته می شود و به گونه ای پیشرفت کرده که گردش مالی آن حتی از سینما و موسیقی نیز بیشتر شده است. کمتر کسی پیدا می شود که با صنعت گیم، کنسول های بازی و سبک ها و ژانرهای مختلف آشنایی نداشته باشد. اگرچه این صنعت عمری حدوداً یک قرنی دارد اما نقطه عطف پیشرفت و گسترش آن به ده های 60 و 70 میلادی باز می گردد. امروزه پلتفرم های مختلفی مانند ایکس باکس، پلی استیشن، کامپیوتر و ... در دسترس بازیکنان قرار دارند که هرکدام دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند و طرفداران خاص خود را دارند. با شروع قرن 21 و پیشرفت علوم و تکنولوژی های مختلف انقلاب بزرگی در صنعت گوشی نیز به وجود آمد و امروزه تقریباً نیمی از مردم جهان از گوشی های هوشمند موبایلی استفاده می کنند. در حال حاضر گوشی های موبایل به محبوب ترین پلتفرم بازی های ویدیویی تبدیل شده اند و تمام دارندگان گوشی های هوشمند حداقل از یک بازی موبایلی برای اوقات فراغت خود استفاده می کنند.

محبوبیت بازی های موبایلی باعث شده است که منتقدان، رسانه ها، خبرگزاری ها، سایت ها و ارگان های مختلفی به این حوزه ورود کنند و به گیمرها خدمات مختلفی ارائه کنند. سایت ایموجو به عنوان یک سایت ایرانی و فارسی و یکی از معتبرترین و پربازدیدترین سایت های فعال در حوزه گیم شناخته می شود که خدمات ویژه و منحصر به فردی به گیمرها و کاربران ارائه می کند که یکی از مهم ترین آنها نقد و بررسی بازی ها می باشد. در ادامه مطلب به معرفی بیشتر سایت ایموجو و خدمات آن پرداخته خواهد شد

ایموجو رسانه پوششی جنبه های مختلف بازی های موبایلی

همانطور که گفته شد امروزه پلتفرم گوشی های موبایلی به عنوان محبوب ترین پلتفرم بازی ها در دنیا شناخته می شود و تمامی شرکت ها و استودیوهای سازنده بازی های موبایلی تمرکز و توجه اصلی خودشان را بر روی تولید بازی های موبایلی گذاشته اند. محبوبیت بازی های موبایلی دلیلی شده است که ارگان ها و فروشگاه های متعددی از سراسر جهان در زمینه بازی های موبایلی فعالیت داشته باشند. خرید و فروش جم بازی ها، آموزش بازی ها، نقد و بررسی گیم، بررسی مشکلات و ترفند بازی ها و ... از جمله خدماتی هستند که سایت های مختلف به آن می پردازند.

سایت ایموجو به عنوان یک سایت فارسی و ایرانی از اعتبار و بازدید بالایی برخوردار است و در زمان فعالیت خود توانسته است که خدمات ویژه و خاصی به گیمرها و کاربران ارائه کند. در این سایت کاربران و گیمرها می توانند تمامی جنبه های بازی مورد نظر خودشان را بررسی کرده و مشکلات خودشان را در کمترین زمان ممکن برطرف کنند. از جمله مهم ترین خدمات سایت ایموجو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نقد و بررسی بازی های موبایلی

تقریباً تمامی رسانه و خبرگزاری های دنیا تلاش می کنند که نسخه های مختلف بازی های موبایلی را در سبک ها و ژانرهای متعددی مورد نقد و بررسی قرار دهند چرا که این کار می تواند کمک زیادی به گیمرها برای پیشرفت بکند و به سازنده های بازی نیز کمک می کند که نقاط ضعف و قوت کار خودشان را به خوبی بشناسند. یکی از مهم ترین و باارزش ترین خدماتی که سایت ایموجو به بازیکنان ارائه می کند نقد و بررسی بازی های موبایل خصوصا بازی های معروف و شناخته شده به زبان فارسی است. سالانه هزاران بازی موبایلی مختلف از شرکت ها و استودیوهای مختلف جهان در سبک ها و ژانرهای مختلفی تولید می شوند و بازیکنان قادر نخواهند بود که تمامی این بازی ها را تجربه کرده و با آنها آشنا شوند.

نقد و بررسی بازی ها به گیمرها کمک می کند که اولاً بازی های قوی و باارزش را شناسایی کنند، دوما گیمرها می توانند به نقاط ضعف و قوت بازی های محبوب خود دست پیدا کنند. به صورت کلی نقد و بررسی بازی ها می تواند یک مطلب آموزشی به شمار برود و در آن بازیکنان با تکنیک ها، سبک ها، استراتژی ها، نقاط قوت، نقاط ضعف و سایر مشخصات بازی ها آشنایی پیدا کنند. چنانچه بازیکنان قبل از اقدام به انجام بازی ها تلاش کنند که نقد و بررسی های بازی را مطالعه کنند می توانند با سرعت بیشتری با جنبه های مختلف بازی آشنا شوند و سطح مهارت های خودشان را ارتقا بدهند.

تقریباً هیچ سایت و رسانه ای در جهان نمی تواند تمامی بازی های موبایلی را پوشش دهد و آنها را مورد نقد و بررسی قرار دهد ولی سایت ایموجو تلاش کرده است که محبوب ترین بازی های موبایلی دنیا مانند کالاف دیوتی، پابجی موبایل، فری فایر، کلش آف کلنز و ... را از جنبه های مختلف مورد تحلیل و بررسی قرار دهد و اطلاعات مفیدی به گیمرها ارائه کند.

پوشش اخبار بازی های موبایلی سراسر دنیا

یکی دیگر از مهم ترین خدماتی که سایت ایموجو به گیمرها و کاربران خود ارائه می کند پوشش کامل اخبار دنیای گیم است. آگاهی از آخرین و جدیدترین اخبار و حواشی بازی های موبایلی می تواند در روند پیشرفت و موفقیت بازیکنان نقش ویژه و پررنگی داشته باشد. تقریباً می توان گفت تمامی کشورهای شناخته شده جهان به صنعت گیم ورود کرده و سرمایه گذاری های بسیار خوبی در این زمینه داشته اند. تنوع و تعدد این بازی ها باعث شده است که اخبار و حاشیه های آن نیز هر روزه در حال افزایش باشد. با توجه به آنکه اخبار و حواشی بازی های موبایلی می توانند جذابیت بالایی برای گیمرها داشته باشند و آگاهی از اخبار می تواند در روند پیشرفت و موفقیت بازیکنان نیز موثر باشد، سایت ها و رسانه های مختلف این اخبار را پوشش می دهند.

تقریباً تمامی شرکت ها و استودیوهای سازنده بازی های موبایلی شناخته شده دارای سایت رسمی و اختصاصی هستند و اخبار و جدیدترین رویدادهای خودشان را در سایت خود منتشر می کنند اما از آنجا که این شرکت ها معمولاً خارجی هستند معمولاً گیمرها و کاربران ایرانی به راحتی قادر نیستند از این اخبار مطلع شوند. سایت ایموجو با داشتن کادری مجرب تلاش کرده است که به روزترین و آخرین خبرها و حواشی بازی ها را به زبان فارسی در اختیار بازیکنان و گیمرهای ایرانی قرار دهد. پوشش اخبار و حاشیه های تمامی بازی های موبایلی از سراسر جهان می تواند کار سخت، مشکل و غیر ممکنی باشد اما سایت ایموجو تلاش کرده است که بازی های معروف و پرطرفدار و حواشی آنها را پوشش دهد و گیمرها را از روند آنها مطلع سازد

آموزش بازی های موبایلی

امروزه سبک ها و ژانرهای مختلفی در بازی های موبایلی مورد استفاده قرار می گیرند که مهم ترین آنها شامل سبک ترس و بقا، ماجراجویی، استراتژیک، شبیه سازی، ورزشی، تیراندازی، کژوال، آرکید، معمایی، فکری و پازلی، نقش آفرینی، مسابقه ای و ... هستند. هر کدام از این سبک ها ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی دارند و می توانند گیمرهای متعددی به خود جذب کنند. از آنجایی که تعداد بازی های ساخته شده در هر سبک بسیار زیاد است و بازیکنان قادر نخواهند بود تمام بازی ها را تجربه کنند می توانند از آموزش ها استفاده کنند. سایت ایموجو تلاش کرده است که بازی های موبایلی را به صورت ویدیویی، صوتی، تصویری و متنی را به گیمرها و کاربران آموزش دهد. تنوع و تعدد بازی های موبایلی باعث شده است که هیچ سایت و رسانه های قادر نباشد تمامی بازی ها را پوشش دهد و آموزش های آنها را در اختیار بازیکنان قرار دهد. سایت ایموجو با آموزش محبوب ترین بازی های موبایل تلاش کرده است که رضایت بازیکنان را جلب کند. بازی های موبایلی مانند کالاف دیوتی، فری فایر، کلش آف کلنز، پابجی موبایل، کلش رویال، فورتنایت و ... از پرطرفدارترین بازی های موبایلی جهان به شمار می روند که در میان ایرانیان نیز جذابیت و محبوبیت بالایی دارند که آموزش کامل آنها در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. با استفاده از این آموزش ها بازیکنان می توانند به تمامی جوانب بازی تسلط پیدا کنند و در زمان کوتاهی به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوند و سطح مهارت ها و توانایی خودشان را ارتقا بدهند.

بررسی ترفندهای بازی های موبایلی

لازمه انجام هر کاری دانستن قلق ها، ترفند ها و آشنایی با زیر و بم جنبه های مختلف آن است. انجام بازی های موبایلی نیز از این قاعده مستثنی نیست و گیمرها نیاز دارند که اطلاعات دقیقی از ترفندها، تکنیک ها و قلق های بازی داشته باشند تا بتوانند به خوبی مراحل را پشت سر بگذارند و موفق شوند. ترفن بازی در حقیقت به تکنیک های انجام آن گفته می شود که ممکن است ساده و یا پیچیده باشند اما آشنایی با آنها کاملا ضروری است. بازی های موبایلی با سرعت بالایی آپدیت و به روز می شوند و نسخه های جدیدی از آنها روانه بازار می شود و بازیکنان برای یادگیری همه ترفندهای آنها باید زمان زیادی صرف کنند و اگر این تکنیک و ترفندها را بلد نباشند قطعا نمی توانند با گیمرهای حرفه ای رقابت داشته باشند. خصوصا اگر بازیکنان با هدف کسب درآمد یک بازی را دنبال کنند باید آشنایی کامل با ترفندها داشته باشند. ترفند بازی های موبایلی می تواند در یادگیری، ارتقای سطح مهارت، پیشرفت و موفقیت به بازیکنان کمک زیادی بکنند. می توان گفت هیچ کدام از بازی های موبایلی حتی بازی هایی با سبک مشابه شبیه به هم نیستند تنها نقطه اشتراک آنها پیروزی یکی از گیمرها در پایان بازی است. راه پیروزی و موفقیت در بازی ها نیز دانستن قلق ها، تکنیک ها و راهکارهای مختلف برای پشت سر گذاشتن مراحل است. بازیکنی برنده بازی خواهد بود که بتواند از ترفند ها و تکنیک های موجود به خوبی استفاده کند. بازیکنان می توانند با تمرین زیاد با ترفند بازی ها آشنا شوند اما این کار ممکن است زمانبر باشد. سایت ایموجو تلاش کرده است که تمام ترفند ها و تکنیک های بازی های محبوب و پرطرفدار را برای گیمرها تشریح کند و به موفقیت آنها کمک نماید.

بررسی و برطرف مشکلات بازی ها

بر خلاف کنسول ها و پلتفرم های دیگر گوشی های موبایلی طرز استفاده راحتی دارند و معمولاً بازی های موبایلی در نصب، راه اندازی و استفاده مشکلی برای گیمرها ایجاد نمی کنند اما گاهی ممکن است که بازیکنان دچار مشکلات مختلفی شوند. ممکن است که بازیکنان با مشکلات مختلفی مواجه شوند که نیاز داشته باشند آنها را برطرف کنند. تعدادی از بازی ها به سخت افزار احتیاج دارند، تعدادی از بازی ها وجود دارند که دیتا داده های اضافی دانلود می کنند، تعدادی از بازی های موبایلی وجود دارند که با پردازنده های گوشی خصوصا پردازنده های Intel مشکل دارند، تعدادی از بازی های موبایلی با سیستم عامل گوشی های (اندروید، آی او اس و ...) مشکل دارند و بعضی از بازی ها نیز مشکلات دیگری دارند که هر کدام باید ریشه یابی شوند.

هر کدام از این ایرادات و معضلات می توانند مشکلات ویژه ای برای بازیکنان به وجود بیاورند و باعث شوند که بازیکن از بازی زده شود. در سایت ایموجو و بخش مشکل بازی تلاش شده است که رایج ترین و شایع ترین مشکلات بازی های موبایلی خصوصا بازی های مطرح و پرطرفدار دنیای گیمینگ شناسایی شده و راهکارهای حل آنها تشریح شوند. بازیکنان می توانند به مراجعه به این قسمت از سایت ایموجو مشکلات خودشان را جستجو کرده و در نهایت راه حل برطرف کردن آن را پیدا کنند.

دانلود بازی های موبایلی

همانطور که گفته شد در دو دهه اخیر صنعت گیم و خصوصا بازی های موبایلی پیشرفت قابل توجهی داشته اند و توانسته اند به سرعت میلیاردها نفر را به خود جذب کنند. کشورهای آمریکایی و اروپایی امروزه به عنوان پرچم داران تولید بازی های موبایلی شناخته می شوند و سالانه هزاران بازی در سبک های مختلفی تولید و عرضه می کنند اما از آنجایی که کشور ایران و گیمرهای ایرانی تحت تحریم قرار دارند نمی توانند به راحتی بازی های مورد نظر خودشان را تهیه کنند. بسیاری از شرکت های سازنده بازی های موبایلی مانند سوپرسل نیز به صورت اختصاصی گیمرهای ایرانی را تحریم کرده اند و این باعث ایجاد مشکلات مختلفی برای بازیکنان شده است. سایت ایموجو این امکان را فراهم کرده است که بازیکنان بتوانند بازی های محبوب خودشان را به شکلی راحت و ساده و در زمان کوتاهی تهیه کنند.

البته تنوع و تعدد بازی های موبایلی به گونه ای است که هیچ سایتی قادر نخواهد بود تمامی آنها را پوشش دهد و سایت ایموجو نیز نهایت تلاش خود را به کار برده است که بتواند محبوب ترین و پرطرفدارترین بازی ها در اختیار گیمرها قرار دهد. بازیکنان می توانند به آدرس سایت و بخش دانلود بازی ها مراجعه کرده و بازی مورد نظر خودشان را تهیه کنند.

سایر خدمات سایت ایموجو

همانطور که گفته شد سایت ایموجو یک سایت خدماتی، آموزشی و فروشگاهی به شمار می رود و علاوه بر مواردی که عنوان شد بازیکنان و کاربران می توانند از خدمات دیگر این سایت نیز استفاده کنند. به عنوان مثال گیمرها می توانند با مراجعه به قسمت بازی و چالش، اطلاعات گیمینگ خود را به چالش بکشند و با سایر بازیکنان رقابت جذابی داشته باشند یا اینکه از امکان تبلیغات سایت استفاده کنند. از آنجایی که این سایت یک سایت پر بازدید به شمار می رود افراد و کسب و کارهای مختلفی می توانند خدمات و محصولات خودشان را به معرض نمایش بگذارند. ایموجو امکان انواع تبلیغات بنری، کلیکی، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات همسان، رپورتاژ و تبلیغات متنی را برای افراد فراهم کرده است.

سخن پایانی

صنعت گیم به عنوان یکی از پولسازترین صنایع حال حاضر جهان شناخته می شود به صورتی که گردش مالی آن از صنایع معروفی همچون سینما و موسیقی نیز فراتر رفته است. بازی های موبایلی یکی از ارکان اصلی این صنعت به شمار می روند و سالانه میلیارد دلار برای آنها هزینه می شود. بر اساس آمار جهان در سال 2020 بازی های موبایل بیش از 75 میلیارد دلار گردش مالی در صنعت گیم داشته اند و بخش قابل توجهی از این صنعت را تحت سلطه خود داشته اند. سایت ها، رسانه ها، خبرگزاری ها، ارگان ها و افراد مختلفی در زمینه بازی های موبایلی فعالیت می کنند و خدمات مختلفی به گیمرها ارائه می کنند. سالانه هزاران بازی موبایلی در سبک ها و ژانرهای مختلفی تولی و عرضه می شوند و بازیکنان بیشتری به خود جذب می کنند.

سایت ایموجو که توسط دیتاجو(مرجع فروش فایل و قیمت میلگرد اصفهان) معرفی شده است، به عنوان یک سایت ایرانی معتبر و شناخته شده خدمات مختلفی به گیمرهای ایرانی ارائه می کند که مهم ترین آنها شامل نقد و بررسی بازی های موبایلی، آموزش بازی ها، دانلود بازی ها و ... هستند. نقد و بررسی بازی های موبایلی می تواند کمک زیادی به بازیکنان در جهت پیشرفت و ارتقای سطح آنها بکند به همین دلیل اهمیت بالایی دارد. سایت ایموجو نیز در این راستا تلاش کرده است که معروف ترین و پرطرفدارترین بازی ها را نقد و بررسی نماید.

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments